2024-05-08@05:18:09 GMT
۴۳۳ نتیجه - (۰.۰۵۵ ثانیه)
جدیدترینهای «مقام برتر بخش»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب
به گزارش خبرنگار مهر، این مسابقات با حضور برترین ورزشکاران در بخش تکنیک (ممای) از باشگاههای برتر استان بوشهر به مدت یک روز برگزار شد. این مسابقات در چهار رده سنی و اجرای هفت خط کونگ فو تو آ در بخش بانوان با حضور ۷۵ ورزشکار برتر از باشگاه استان بوشهر برگزار شد. در پایان به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی استان بوشهر و مدال مسابقات اهدا شد و باشگاه مهر عالیشهر مقام اول مسابقات باشگاه آماتا مقام دوم و باشگاه آذرخش مقام سوم را کسب کردند. نایب رئیس امور بانوان کونگ فو در گفتوگو با خبرنگار مهر قهرمانان بخش ممای کونگ فو توآ استان بوشهر را از برترینهای کشور اعلام کرد و گفت: از تمامی مربیان و...
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز خراسان رضوی، رئیس هیات شمشیربازی خراسان رضوی گفت: طی سال جاری در اولین مرحله انتخابات هیات را پیش رو داریم که اگر همه چیز به خوبی پیش برود برنامههای خود را با قدرت پیش خواهیم برد. علی یعقوبیان افزود:خوشبختانه با توجه به انگیزه و توان شمشیربازان خراسانی هم اکنون ۵ بازیکن ملی پوش در بخشهای مختلف داریم که یک بازیکن در تیم ملی فلوره، ۳ بازیکن در تیم ملی اپه و یک بازیکن در تیم ملی سابر هستند. وی گفت: لیگ برتر پسران کشور را در پیش داریم که تیم قدرتمندی برای اعزام به این دور از رقابتها تشکیل شده است. همچنین تیم دختران در دور رفت لیگ برتر سوم شدند که امیدواریم سومی را...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، لیگ برتر بسکتبال باویلچر ایران با حضور ۸ تیم در ۲ گروه ۴ تیمی برگزار شد که در نهایت ۴ تیم برتر به مرحله نهایی راه یافتند.مرحله نهایی این رقابتها با حضور تیمهای آسایشگاه شهید فیاض بخش مشهد، شهروند آمل، دانشگاه آزاد ارومیه، و ملی حفاری خوزستان از شانزدهم تا هجدهم اسفند برگزار و نماینده خراسان رضوی موفق شد در جایگاه سوم قرار بگیرد.چندی قبل تیم دوم آسایشگاه شهید فیاض بخش مشهد نیز با میانگین سنی ١٧ سال موفق شده بود مقام سوم لیگ دسته یک کشور را کسب کند.تیم بسکتبال باویلچر شهید فیاض بخش مشهد قدیمیترین و باثباتترین تیم بسکتبال باویلچر ایران است که از سال ١٣۵٠ با نام...
در مرحله کشوری جشنواره «جوان برتر ایران زمین» ۱۰ نفر اول از استان اردبیل وارد مرحله جدید داوری کشوری شدند تا در بین آنها برترینهای کشور با حضور رئیس جمهور معرفی شوند. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزای تسنیم از اردبیل، محمدعلی پهناوربا بیان اینکه 10 جوان برتر استان به مرحله کشوری جشنواره جوانان برتر ایران زمین راه یافتند، اظهار داشت: مرحله استانی این جشنواره با معرفی 150 جوان برتر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سپاه حضرت عباس، اداره کل تبلیغات اسلامی، سازمان سراج، دانشگاه محقق اردبیلی، استانداری، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، حوزه هنری، قرارگاه فرهنگی اجتماعی فاطمه الزهرا، اداره کل بهزیستی، اداره کل کمیته امداد امام خمینی، جهاد دانشگاهی، بنیاد علمی نخبگان، دانشگاه علوم پزشکی،...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی دبیر جشنواره عکس ارسباران گفت: این جشنواره با هدف به تصویر کشیدن، معرفی و شناساندن زیباییها، سبک زندگی مردم، صنایع دستی، سوغات و ظرفیتهای گردشگری منطقه ارسباران در شهرستان اهر برگزار شد. سعید قاسمی ادامه داد: تعداد ۱۸۰۰ اثر از ۱۷ استان به دبیرخانه این رویداد ملی رسیده بود که پس از داوری استادان عکاسی کمال الدین شاهرخ، امیر علی جوادیان و پرویز گلی زاده ۶۰ اثر به بخش نمایشگاه جشنواره راه یافتند و تعداد ۱۷ اثر از عکاسان شهرستانهای اراک، بانه، تاکستان، تبریز و اهر حائز رتبههای برتر شدند. عکاسان برگزیده این جشنواره هنری به شرح زیر معرفی شدند: بخش مستند اجتماعیعلی اصغر یوسفی از اراک مقام اولامیر یوسفیان اهری از اهر...
کسب ۲ مقام برتر سیستان و بلوچستان در جشنواره دستاوردها و توانمندیهای دانشجویان دانشگاههای پیام نور
ابوالفضل با بیان اینکه جشنواره دستاوردها و توانمندیهای دانشجویان دانشگاههای پیام نور به میزبانی استان اصفهان در ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه امسال برگزار شد، گفت: این جشنوار متشکل از سه رویداد حرکت، رویش و نشریات بود که برای اولین بار به شکل تجمیعی برگزار شد. وی هدف از برگزاری چنین جشنواره ای را شناسایی استعدادها در زمینه فرهنگی، هنری، اجتماعی و فراهم آوردن زمینههایی برای رشد استعدادها دانست و بیان کرد: این اقدام در راستای مهارت محوری و اشتغال دانشجویان انجام شد. رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان ادامه داد: در بخش کارآفرینی علمی «بتول بزرگزاده» با خلق اثر سفال و در بخش عکس جشنواره نشریات نیز «عایشه رهسپار و امین میرکازهی» حائز مقام سوم شدند. وی...
به گزارش خبرنگار مهر، اختتامیه جشنواره رسانهای ابوذر استان سمنان بعد از ظهر شنبه در سالن شهید بسطامی سپاه استان سمنان برگزار و نفرات برتر در بخشهای مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند. در بین آثار منتخب نام دو خبرنگار خبرگزاری مهر استان سمنان هم حضور داشت. از بین ۹۷۰ اثر ارسالی به هفتمین جشنواره ابوذر استان سمنان در ۱۲ موضوع ملی و استانی و ۱۸ قالب متنوع رسانههای مکتوب، دیداری، شنیداری و فضای مجازی، خبرنگاران خبرگزاری مهر استان سمنان در بخش تیتر و گزارش توانستند در زمره برگزیدگان جشنواره ابوذر شوند. محمد حسین عابدی خبرنگار خبرگزاری مهر استان سمنان در بخش گزارش نویسی و محمد حسن مقدم نیا مدیر خبرگزاری مهر استان سمنان در بخش تیتر در زمره نفرات برتر...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اردبیل مسابقات بدمینتون آقایان و بانوان شهرستان اردبیل در مجموع با شرکت ۵۲ ورزشکار در ورزشگاههای جهان پهلوان حسین رضازاده و سالن ورزشی حجاب اردبیل برگزار و در بخش آقایان که با شرکت ۲۴ ورزشکار برگزار شد، آرمیا کاظمزاده مقام اول , مبین عباسی مقام دوم و محمدباقر شعبانی و امیر مطلبی به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.در بخش بانوان این مسابقات نیز که با شرکت ۲۸ ورزشکار برگزار شد، ملیسا نوقدلی قهرمان، پرستش ابراهیمی نایب قهرمان و مهسا عبداللهزاده و سلما طالبی به طور مشترک سوم شدند.در پایان این مسابقات با اهدای لوح و جایزه از نفرات برتر تجلیل شد.
مسابقات دستجات آزاد فری استایل (اسپید اسلالوم) کشور با مشخص شدن نفرات برتر در بخش دختران به پایان رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، روز پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، در بخش دختران پیگیری شد. پس از برگزاری مسابقات، نفرات برتر رده سنی نونهالان تا بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: زیر ۹ سال:مقام اول:مرسانا یحیی پور(خراسان رضوی)مقام دوم: آنیسا صبری(آذربایجان شرقی)مقام سوم: مانلی میلاد نویدهی(البرز) ۹تا ۱۱ سال:مقام اول: صوفیا پناهی (البرز)مقام دوم: یسنا حسین سعیدی(سمنان)مقام سوم: رها قدیمی آسیابری(البرز) ۱۱ تا ۱۳ سال:مقام اول: آوینا مقدمی(البرز)مقام دوم: کیانا مزینانی(البرز)مقام سوم: کیمیا کریم آبادی (البرز) ۱۳ تا ۱۶ سال:مقام اول: هلیا ثنانی(البرز)مقام دوم: حدیثه میرزائی(خراسان رضوی)مقام سوم: سارینا صفری(البرز) ۱۶...
مسابقات دستجات آزاد فری استایل (اسپید اسلالوم) کشور با مشخص شدن نفرات برتر در بخش دختران به پایان رسید. روز پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، در بخش دختران پیگیری شد. پس از برگزاری مسابقات، نفرات برتر رده سنی نونهالان تا بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: زیر ۹ سال: مقام اول: مرسانا یحیی پور(خراسان رضوی)مقام دوم: آنیسا صبری(آذربایجان شرقی)مقام سوم: مانلی میلاد نویدهی(البرز) ۹ تا ۱۱ سال: مقام اول: صوفیا پناهی (البرز)مقام دوم: یسنا حسین سعیدی(سمنان)مقام سوم: رها قدیمی آسیابری(البرز) ۱۱ تا ۱۳ سال: مقام اول: آوینا مقدمی(البرز)مقام دوم: کیانا مزینانی(البرز)مقام سوم: کیمیا کریم آبادی (البرز) ۱۳ تا ۱۶ سال: مقام اول: هلیا ثنانی(البرز)مقام دوم:...
مسابقات دستجات آزاد فری استایل (اسپید اسلالوم) کشور با مشخص شدن نفرات برتر در بخش پسران پایان یافت. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به میزبانی استان همدان در حال پیگیری است. این مسابقات در ۲ بخش آقایان و بانوان و با حضور بیش از ۲۱۰ شرکت کننده به میزبانی خانه اسکیت همدان برگزار میشود. در آغاز روز نخست رقابتها که در بخش پسران برگزار شد، نفرات برتر رده سنی نونهالان تا بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: زیر ۹ سال:مقام اول: یاسین سلوکی(البرز)مقام دوم: محمدهادی هاشم لو( همدان)مقام سوم: اراد حشمدار (البرز) ۹تا ۱۱ سال:مقام اول: شنتیا صمدی (البرز)مقام دوم: صدرا ظفری(همدان)مقام سوم: محمدطاها...
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به میزبانی استان همدان در حال پیگیری است. این مسابقات در ۲ بخش آقایان و بانوان و با حضور بیش از ۲۱۰ شرکت کننده به میزبانی خانه اسکیت همدان برگزار میشود. در آغاز روز نخست رقابتها که در بخش پسران برگزار شد، نفرات برتر رده سنی نونهالان تا بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند. زیر ۹ سال: مقام اول: یاسین سلوکی (البرز)مقام دوم: محمدهادی هاشم لو (همدان)مقام سوم: اراد حشمدار (البرز) ۹تا ۱۱ سال: مقام اول: شنتیا صمدی (البرز)مقام دوم: صدرا ظفری (همدان)مقام سوم: محمدطاها گلرخی (خراسان رضوی) ۱۱ تا ۱۳ سال: مقام اول: کیان صفایی (تهران)مقام دوم: امیررضا برزگر جعفری (قزوین)مقام سوم:...
به گزارش خبرگزاری فارس، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث،مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به میزبانی استان همدان درحال پیگیری است. این مسابقات در ۲ بخش آقایان و بانوان و با حضور بیش از ۲۱۰ شرکت کننده به میزبانی خانه اسکیت همدان برگزار میشود. در آغاز روز نخست رقابتها که در بخش پسران برگزار شد، نفرات برتر رده سنی نونهالان تابزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: *زیر ۹ سال: مقام اول: یاسین سلوکی(البرز) مقام دوم: محمدهادی هاشم لو( همدان) مقام سوم: اراد حشمدار (البرز) *۹تا ۱۱ سال: مقام اول: شنتیا صمدی (البرز) مقام دوم: صدرا ظفری(همدان) مقام سوم: محمدطاها گلرخی(خراسان رضوی) *۱۱ تا ۱۳ سال: مقام اول: کیان صفایی(تهران) مقام دوم: امیررضا برزگر جعفری(قزوین) مقام سوم: فراز ناصربخت(البرز) *۱۳ تا ۱۶ سال مقام اول: رهام غریب(مرکزی) مقام دوم: امیرمهدی ابراهیمی(البرز) مقام سوم: طاها حیدرزاده(البرز) *۱۶ تا ۱۹ سال: مقام اول: علی پناهی (البرز) مقام دوم: سروش محمودی رحمانی(تهران) مقام سوم: عرفان گودرزی(البرز) *بالای ۱۹ سال: مقام اول: محمد پارسا مرادی شهباز(البرز) مقام دوم: محمد نیرومند(خراسان رضوی) مقام سوم: حامد حسنی انبوهی(البرز) گفتنی است مسابقات در بخش بانوان فردا (جمعه) پیگیری خواهد شد. پایان پیام/
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته ناشنوایان بانوان گرامیداشت دهه مبارک فجر امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن، در دو بخش کاتا و کومیته با شناخت نفرات برتر در کمپ تیمهای ملی فدراسیون به پایان رسید. در بخش کاتا (انفرادی)مقام اول: مژده مردانی (فارس)مقام دوم: سمانه برجی (البرز)مقام سوم: مهناز حسن زاده (خراسان رضوی) در بخش کومیته: وزن ۵۰- کیلوگرم مقام اول: نهال زکی زاده (کهگیلویه و بویر احمد) مقام دوم: فاطمه خمر (گلستان) مقام سوم: نسرین محمدپور (خراسان شمالی) مقام سوم مشترک: ناهید امیری (کرمانشاه) وزن ۵۵- کیلوگرم مقام اول: زینب حسن پور (فارس) مقام دوم: رحیمه اقیان (سمنان) مقام سوم: فاطمه ملکوتی (همدان) وزن ۶۱- کیلوگرم مقام...
ایسنا/کرمانشاه با پایان مسابقات ورزشی کارکنان دولت در کرمانشاه، تیمها و نفرات برتر راه یافته به مسابقات قهرمانی کشور معرفی شدند. نریمان رحمانی رئیس هیات ورزش همگانی استان کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به پایان مسابقات ورزشی قهرمانی کارکنان دستگاه های اجرایی در کرمانشاه، اظهارکرد: این مسابقات از روز دوم بهمن آغاز شد و تا روز گذشته(دوشنبه) ادامه پیدا کرد. وی افزود: در این مسابقات ۹۰۰ نفر از کارکنان دستگاه های اجرایی مختلف استان در قالب تیمی و یا انفرادی شرکت کرده بودند. رئیس هیات ورزش همگانی استان کرمانشاه با بیان اینکه مسابقات در شش رشته برگزار شد، عنوان کرد: فوتبال گل کوچک، داژبال، تنیس روی میز، والیبال، مهارتهای چالشی و شنا رشته هایی بودند...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون شطرنج، مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات بین المللی شطرنج جام بین المللی طاقبستان با حضور ۳۰۰ بازیکن از کشورهای ایران، ارمنستان، آذربایجان، عراق، پاکستان، ترکمنستان، بلژیک، دانمارک، انگلیس، هند و فلیپین به میزبانی استان کرمانشاه برگزار شد. در دور نهم و پایانی رقابتهای بینالمللی جام طاقبستان در جدول A رسولاف ووگار از آذربایجان توانست صدرنشین باقی بماند و مقام نخست این مسابقات را کسب کند، لئون بابوجیان و امیر محمد آزادی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند، میترا اصغرزاده در بخش بانوان و در پیشکسوتان هم محمد لودهی از پاکستان مقام نخست را بدست آوردند. در جدول B مجتبی صفری اسکندی توانست با غلبه بر حریفش...
مسابقات تنیس جایزه بزرگ مازندران در مدت ۳ روز و به میزبانی هیات تنیس شهرستان ساری در باشگاه مانی کلاب برگزار شد.در بخش انفرادی، نوید علی نژاد با برتری مقابل همه حریفان بر سکوی قهرمانی ایستاد.حسین اطروشی نایب قهرمان شد و مقام سوم مشترک به آرش عقیلى و کیارش صادقی رسید.در مسابقات بخش ۲ نفره، نوید علی نژاد و حسین اطروشی، عنوان سوم را به دست آوردند.عنوان دوم به سید جواد نوربخش و سالار احمدی رسید.مقام سوم مشترک بخش ۲ نفره را تیمورى و حاج زمانى و همچنین صادقى و رستمى کسب کردند.سرداور مسابقات آیدا شجاعی فر بود و مدیریت مسابقات را مهدی گلبراری بر عهده داشت. آرین اسماعیلی، سهیل سلیمی و نورا موسوی نیز در کادر داوری این مسابقات...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداو سیما آقای محمد مهدی اسماعیلی در اختتامیه جشنواره دوسالانه هدهدگفت:جامعه ما عمیقا فرهنگی است و بچهها از همان سنین کودکی با کتاب اشنا میشوند.وی بابیان اینکه بیشترین مخاطب کتاب را، کودکان و نوجوانان تشکیل میدهند افزود: حوزه کودک و نوجوان مهم است. ما هم در وزارتخانه در حال راه اندازی بنیاد پویانمایی هستیم تا بتوانیم گنجینه فاخری برای کودکان و نوجوانان از کتابها بسازیم.آقای اسماعیلی بااشاره به داشتن شخصیتهای بزرگ در کشورمان گفت:ما باید بتوانیم شخصیتهای خوب را به محصولات فرهنگی تبدیل کنیموزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:هیچ شهر و شهرستان واستانی نمیروم مگر مطالبه اول آنها موضوع کتابخانه باشد.جشنواره هدهد سفید عصر امروز در کتابخانه پارک شهر برگزار شد. آثار برگزیده جشنواره...
اولین جشنواره عکس خانواده در قاب تصویر با معرفی آثار برتر در سه بخش دوربین حرفه ای، موبایلی و عکسهای قدیمی در سالن فرهنگسرای بانو حضرت زهرا (س) برگزار شد. در این جشنواره در مجموع ۴۱۲ عکس از ۴۴ عکاس به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود. از مجموع آثار ارسالی ۳۴ قطعه عکس در بخش دوریبن حرفهای و موبایلی و در میان عکسهای قدیمی ۲۰ قطعه عکس انتخاب شد. بر اساس رای هیئت داوران در بخش عکسهای قدیمی ضمن تقدیر از فهیمه کریمی، در این بخش میثم پرهیزگاری، معصومه قاسمی و سپهر رحمانی به ترتیب موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند. در بخس عکس «تلفن همراه» حسین میرکمالی موفق به کسب مقام اول و امین رحمانی جایزه...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مرحله نهایی مسابقات استاندارد قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی شطرنج ناشنوایان به منظور حمایت از مردم بی دفاع، کودکان و زنان مظلوم و بی گناه غزه در دو بخش بانوان و آقایان امروز چهارشنبه ۶ دی، با شناخت نفرات برتر در کمپ تیمهای ملی فدراسیون به پایان رسید. در بخش آقایان:مقام اول: آرمین رحمت پور (گیلان)مقام دوم: پوریا جمالی (اصفهان)مقام سوم: حسن کام بخش (کرمان) در بخش بانوان:مقام اول: زینب گلشنی (تهران)مقام دوم: نیره گلی زاده (آذربایجان شرقی)مقام سوم: زینب پایان کیچی (اصفهان)در پایان، خسروی سرپرست فدراسیون از هانیه محمدی (کهگیلویه و بویر احمد) جوانترین ورزشکار این دوره از مسابقات به دلیل عملکرد مثبت با جایزه نقدی تقدیر کرد.
دور برگشت مسابقات لیگ برتر دارت آقایان کارگری کشور به میزبانی استان قزوین با حضور ۲۲ تیم از سراسر کشور برگزار شد و با معرفی تیمهای برتر به کار خود پایان داد. تیمهای جواهری مهرکیش و سنگ آهن مرکزی بافق هم در بخش بانوان و هم در بخش آقایان به عنوان نمایندگان استان در این رقابتها حضور داشتند. در پایان دور برگشت این مسابقات تیم مهرکیش جایگاه چهارم را به خود اختصاص داد و تیم سنگ آهن مرکزی بافق نیز در رده دوازدهم جدول ۲۲ تیمی قرار گرفت. گفتنی است در پایان دومین دوره لیگ برتر دارت کارگران کشور تیمهای مشهد، تهران و اصفهان به ترتیب در ردههای اول تا سوم قرار گرفتند. باشگاه خبرنگاران جوان یزد یزد
حجت الاسلام احمد ربانی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد خراسان شمالی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری ایسکانیوز اظهار کرد: بیست و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در بخش شفاهی با حضور اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی در ۵ رشته حفظ، قرائت ترتیل و تحقیق، اذان و مداحی و در دو بخش جداگانه خواهران و برادران برگزار شد که با ارزیابی داوران و استادان استانی، ۱۸ نفر بهعنوان منتخبان این دوره از مسابقات معرفی شدند. حجت الاسلام ربانی ادامه داد: این مسابقات در سه سطح مقدماتی، استانی و کشوری است که نفرات برتر بخش مقدماتی واحدهای دانشگاهی برای مرحله استانی معرفی شده و پس از رقابت، نفرات منتخب مرحله...
حجتالاسلام احمد ربانی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسانشمالی در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا اظهار کرد: بیست و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در بخش شفاهی با حضور اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی در پنج رشته حفظ، قرائت ترتیل و تحقیق، اذان و مداحی و در دو بخش جداگانه خواهران و برادران برگزار شد که با ارزیابی داوران و استادان استانی، ۱۸ نفر بهعنوان منتخبان این دوره از مسابقات معرفی شدند. وی اضافه کرد: این مسابقات در سه سطح مقدماتی، استانی و کشوری است که نفرات برتر بخش مقدماتی واحدهای دانشگاهی برای مرحله استانی معرفی شده و پس از رقابت، نفرات منتخب مرحله...
یازدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو به میزبانی ذوب آهن اصفهان در دو رده آقایان و بانوان در محل خانه تنیس روی میز استان اصفهان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مراسم اختتامیه این مسابقات در بخش مردان چهارشنبه ۱۵ آذر ماه و در بخش بانوان جمعه ۱۷ آذرماه با حضور مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، حیدر ضیغمی سرپرست مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو و تیمهای حاضر برگزار شد. برگزاری مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو به میزبانی ذوب آهن اصفهانمدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این مراسم با اشاره به نقش ورزش در ایجاد نشاط، شادابی و حفظ سلامت کارکنان و خانواده آنها گفت: این مجتمع عظیم صنعتی توجه به ورزش همگانی را در اولویت قرار...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ رئیس هیأت دوچرخهسواری استان اصفهان با بیان اینکه تیم آقایان سپاهان در دو بخش پیست و جاده فعالیت میکند گفت: در بخش بانوان نیز با یک اسپانسر برای تیمداری به توافق رسیدیم و برای نخستین بار در مسابقات باشگاهی بانوان شرکت کردیم و قهرمان کشور شدیم.اسماعیل پناهنده افزود: سپاهان در بخش پیست آقایان به مقام قهرمانی دست یافت و در بخش جاده نیز دوم شد، در المپیاد استعدادهای برتر کشور اصفهان مقام دوم را کسب کرد؛ در تمام ردههای سنی از جوانان تا پیشکسوتان در مسابقات قهرمانی کشور نماینده داشتیم. وی با بیان این که کلاسهای مربیگری و داوری را در هیأت برگزار میشود گفت: با توجه به اقدامات انجام...
حمید قویدل، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در حاشیه این مراسم اظهار کرد: گروه جهادی شهرستان مشگین شهر از استان اردبیل به دلیل همکاری با معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در اجرای برنامههای بشردوستانه و طرح نذر آب ۵ در بخش حامیان حقوقی به عنوان منتخب کشوری انتخاب شد. او ادامه داد: داوطلبان این جمعیت بازوان قدرتمند جمعیت هلال احمر استان اردبیل محسوب میشوند و همواره این جمعیت با حضور داوطلبان خود همیشه در ارائه خدمات به مردم بسیار موفق ظاهر شده است. مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: همایش داوطلبان جمعیت هلال احمر پیش از ظهر امروز با حضور صدها تن از داوطلبان این جمعیت در مرکز همایشهای برج میلاد برگزار شد. لازم...
نوبخت اژدری در گفتوگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: کسب رتبه برتر سازمان جهاد کشاورزی در جشنواره شهید رجایی در بین دستگاههای اجرایی ادامه راه سنگرسازان بیسنگر هشت سال دفاع مقدس است و این حرکتهای خستگیناپذیر خانواده جهاد کشاورزی تا تحقق امنیت غذایی و خودکفایی در محصولات استراتژیک و مهم ادامه خواهد داشت. وی تصریح کرد: وظیفه بخش کشاورزی تأمین امنیت غذایی و خودکفایی در تولید محصولات استراتژیک و مهم است تا به این وسیله در واردات محصولات اساسی محتاج بیگانگان نباشیم. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در همین راستا تلاش مجموعه خانواده جهاد کشاورزی در تمامی بخشهای زراعت، امور دام، باغبانی، حفظ نباتات، آب و خاک و آموزش و ترویج بسیار ستودنی و قابل تقدیر است چرا...
تیم منتخب پسران مازندران را که همه شمشیربازان آن نفران ساروی تشکیل میدادند در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور با ۳۶ شمشیرباز در بخش آزاد در تهران به رقابت پرداختند.در این مسابقات در بخش اسلحه سابر آذربایجان غربی به مقاوم اول رسید و تیم مازندران دوم شد.استانهای فارس و یزد هم به مقام سوم مشترک دست یافتند.در بخش انفرادی مسابقات نیز ارمیا نوریان به مقام سوم مسابقات المپیاد کشوری را کسب کرد. باشگاه خبرنگاران جوان مازندران ساری
رییس هیات دوچرخهسواری خراسان رضوی گفت: مرحله سوم مسابقات دوچرخهسواری لیگ کوهستان کشور در بخش جوانان و بزرگسالان با معرفی نفرات برتر در مشهد به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مجید طهوریان عسکری در اینباره اظهار کرد: در سبک «دانهیل» این مسابقات در بخش جوانان محمدرضا حاتمی، سینا حسین پور از هیات لواسان و داریوش کامرانی فر از خراسان رضوی اول تا سوم شدند. وی بیان کرد: در بخش بزرگسالان نیز حسین زنجانیان اول شد، طاها قابلی دوم و امین نجفی به مقام سوم دست یافت. رییس هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی اظهار داشت: دیروز نیز در بخش «کراس کانتری» در رده سنی جوانان سینا ربیعی و سید حسن سجادیان از تیم آتاویتا تهران اول و دوم...
اشکان یوسف حقی دبیر هیئت تیراندازی آذربایجانغربی گفت: مسابقات المپیاد استعدادهای برتر به میزبانی استان اصفهان با حضور تیمهای تیراندازی از ۲۷ استان کشور در بخش دختران و پسران در حال برگزاری است. وی با اشاره به اینکه مسابقات تیراندازی استعدادهای برتر کشور با حضور ۲۸۳ ورزشکار دختر و پسر در اصفهان آغاز شده، افزود: این مسابقات در رده سنی نوجوانان بوده که مسابقات بخش دختران در روز ۱۹ شهریور برگزار و نتایج آن اعلام و تیم تیراندازی آذربایجانغربی در بخش تفنگبادی بخش دختران مقام سوم و در بخش تیمی تپانچه دختران نیز مقام سوم کشوری را کسب کردند. یوسفی ادامه داد: طی امروز تیمهای تیراندازی آقایان پذیرش و فردا مسابقات استعدادیهای برتر بخش آقایان نیز برگزار خواهد شد. دبیر...
اشکان یوسف حقی دبیر هیئت تیراندازی آذربایجان غربی در گفتوگو با خبرنگار فارس در ارومیه از کسب مقام سوم تیمی تپانچه در چهارمین المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی توسط دختران آذربایجانغربی خبر داد و اظهار داشت: مسابقات استعدادهای برتر به میزبانی استان اصفهان با حضور تیمهای تیراندازی از ۲۷ استان کشور در بخش دختران و پسران در حال برگزاری است. یوسف حقی با اشاره به اینکه مسابقات تیراندازی استعدادهای برتر کشور با حضور ۲۸۳ ورزشکار دختر و پسر در اصفهان آغاز شده است خاطرنشان کرد: این مسابقات در رده سنی نوجوانان بوده که مسابقات بخش دختران در روز ۱۹ شهریور برگزار و نتایج آن اعلام و تیم تیراندازی آذربایجانغربی در بخش تفنگبادی بخش دختران مقام سوم و در بخش تیمی تپانچه...
تیم همدان در چهارمین المپیاد استعدادهای برتر ورزش تیراندازی با کمان به میزبانی آذربایجان شرقی به یک مقام دوم و سوم دست یافت. به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، چهارمین المپیاد استعدادهای برتر ورزش تیراندازی با کمان به میزبانی آذربایجان شرقی با شرکت 26 استان به مدت جهار روز رقابت در بخش ریکرو وکامپوند تیمی و انفرادی برگزار گردید در خاتمه تیم استان تهران با مجموع 5 مدال ( 4 طلا و یک نقره ) بر سکوی قهرمانی ایستاد . در این رقابتها در بخش بانوان رونیا رضوی تیراندازی همدانی به مقام دوم دست یافت و در رشته ریکرو تیمی نیز، تیم همدان متشکل از متین خضریان،امیر ملکی و پندار اقدسی به مقام سوم دست یافتند. خبرنگار علیرضا...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، دریاچه آزادی امروز ۸ شهریور ماه میزبان آخرین روز مسابقات المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی با برگزاری رقابتهای رشته آبهای آرام پسران بود. میزبان این دوره از مسابقات هیات قایقرانی استان تهران بود و رقابتها در دریاچه آزادی برگزار شد. در رشته آبهای آرام بخش پسران، ۴۱ ورزشکار از استانهای هرمزگان، گیلان، بوشهر، خوزستان، مازندران، قزوین، کرمانشاه، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، همدان، قم، اصفهان و کردستان دراین دوره حضور داشتند. مسابقات رشته آبهای آرام در مواد کایاک و کانوی ۲۰۰ و ۵۰۰ متر برگزار شد. درکایاک ۵۰۰ متر آریا سفیدگراز تهران مقام اول، تحسین لطفی از کردستان مقام دوم و امیرعلی محمد زاده از مازندران مقام سوم را...
نتایج نهایی مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور در بخش دختران اعلام شد. به گزارش خبرگزاری برنا، چهارمین دوره مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی استان آذربایجان شرقی (سالن کوثر- تبریز) در بخش دختران و در مواد «لید»، «بولدرینگ» و «کمباین» برگزار و چهره نفرات برتر مشخص شد. ماده «لید» دختران: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: زهرا محمدپور از خراسان رضوی مقام سوم: آیسل احمدی زاده از زنجان ماده «بولدرینگ» دختران: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: سارا مقدمی از کرمان مقام سوم: غزل فرجیان از آذربایجان شرقی «کمباین» دختران: مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران مقام دوم: سارا مقدمی از کرمان مقام سوم: آوینا بیدار...
مسابقات قهرمانی پرس سینه بدون لوازم باشگاههای استان خوزستان در بخش آقایان روز جمعه ۲۷ مردادماه با حضور ۲۲ تیم از سراسر استان در رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانی شهرستان گتوند برگزار شد. در رده سنی نوجوانان تیمهای نیرو ایذه با ۴۶ امتیاز مقام اول، هیات شوشتر با ۴۰ امتیاز مقام دوم و هیات مسجدسلیمان با ۳۳ امتیاز عنوان سومی را از آن خود کردند. در بخش جوانان تیمهای هیات دزفول با ۴۸ امتیاز، هیات گتوند با ۴۰ امتیاز و هیات مسجدسلیمان با ۳۷ امتیاز به ترتیب جایگاههای اول تا سوم را کسب کردند. همچنین در بخش بزرگسالان هیات مسجدسلیمان با کسب ۶۰ امتیاز عنوان نخست را کسب کرد، قصر آهنین اهواز با ۴۷ امتیاز مقام...
جام جم آنلاین اصفهان؛ فرزندان کارکنان شرکت گاز استان اصفهان در مرحله نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و نهج البلاغه «بهار در بهار» شرکت ملی گاز ایران با کسب 5 رتبه برتر در بخش پسران و 3 رتبه برتر در بخش دختران به ترتیب مقام دوم و سوم تیمی را به خود اختصاص دادند. محسن اصغرزاده رییس روابط عمومی و مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان اصفهان، با اعلام این خبر اظهار داشت: بیست وچهارمین دوره مسابقات قرآنی بهاردر بهار ویژه فرزندان کارکنان در دو بخش پسران و دختران به میزبانی منطقه 4 عملیات انتقال گاز در شهر مشهد مقدس برگزار شد. وی افزود: در بخش فرزندان پسر آقایان محمد جواد حیدریان و محمد حسین وفایی به ترتیب...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون دوچرخهسواری، مسابقات اولین مرحله لیگ برتر جاده آقایان از امروز صبح و به مدت دو روز به میزبانی هیئت دوچرخهسواری استان اردبیل آغاز شد و ۴۸ رکابزن از ۱۱ تیم رقابت خود را در بخش استقامت جاده به مسافت ۸۵ کیلومتر برگزار کردند. در پایان مسابقه استقامت جاده؛ مهدی سهرابی رکابزن باسابقه کشورمان و تیم گلگهر سیرجان توانست زودتر از سایرین به خط پایان برسد و مقام نخست مسابقه امروز را کسب کند. خلیل خورشیدی از تیم دانشگاه آزاد اسلامی (عدالت اکبری) به مقام دوم رسید و مهدی آقاکاشی از تیم هورسان رامسر توانست به مقام سوم مسابقه امروز دست یابد. مسابقات فردا در بخش...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس،در این رقابتها ۴۰۰دانش آموز دختر در ۳رشته تنیس روی میز، دو و میدانی و گوی رانی با هم رقابت کردند.نتایج تیمی و انفرادی مسابقات تنیس روی میز دختران:در بخش تیمی فارس مقام اول، تهران مقام دوم و لرستان سوم شد.در بخش انفرادی زهرا طلوعی از گیلان اول شد، شراره پایدار از فارس به مقام دوم دست یافت و فاطمه مختاری و فاطمه حزبی از فارس به طور مشترک سوم شدند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
ایسنا/کرمانشاه رقابتهای لیگ کاراته "وان" ایران در بخش پسران با معرفی نفرات برتر در پنج رده سنی به پایان رسید. سعید نصراللهی رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه در حاشیه برگزاری این رقابتها، در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به برگزاری رقابتهای بخش پسران در مرحله اول لیگ کاراته وان ایران، اظهار کرد: رقابتهای بخش پسران با حضور ۱۴۰۶ ورزشکار طی روزهای ۱۰ تا ۱۳ مرداد در سالن ورزشی شهید بهشتی مجموعه ورزشی آزادی شهر کرمانشاه برگزار شد. وی افزود: رقابتهای بخش پسران در پنج رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در دو بخش کاتا و کومیته برگزار و نفرات برتر هر بخش معرفی شدند. رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه اضافه کرد: در مسابقات کاتای انفرادی و...
نبوی ثالث معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: رویداد الف تا با سه هدف الگو سازی و قله سازی از قهرمانهای هویتی تربیتی کشور و قدردانی از آنها، به اشتراک گذاشتن تجارب تحول آفرین مدرسهای و امیدآفرینی در نظام آموزشی برگزار شد. او افزود: در این رویداد، خراسان جنوبی ۶ مقام از آن خود کرد. نبوی از کسب نمره ۱۰۰ برای اثر خانم فریده جعفری از میان ۸ اثر برتر کشور در بخش سناریونویسی خبر داد و بیان کرد: هنرجو علی برزگر از هنرستان فخری زاده قاین نیز در بخش جوانههای ساخت ایران، با ساخت و معرفی میکروماهواره در جمع ۴ نفر برتر کشور قرار گرفت. معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان با بیان اینکه هنرجو...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز یزد ، تیمهای پالایش نفت آبادان در بخش مردان به مقام قهرمانی رسید و تیمهای الماس کویر حدید یزد و ملوان تهران دوم و سوم شدند. اما در بخش بانوان، اسکواش بازان یزدی خوش درخشیدند و تیم الماس کویر حدید در جایگاه نخست ایستاد و مازند اسکواش و بریسو گلستان به مقام دوم و سوم رسیدند. همچنین قرار است اردوی تیم ملی جوانان برای اعزام به مسابقات دالیان چین از فردا به مدت یک هفته در شهر برگزار شود.
نفرات برتر مرحله اول مسابقات دارت لیگ برتر و دسته یکم مردان و لیگ برتر بانوان استان کردستان مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ این مرحله از مسابقات روزهای یکشنبه و دوشنبه با شرکت ۴۸ دارتیست در ۲ بخش مردان و بانوان از سراسر استان به میزبانی شهر سنندج برگزار شد. در بخش نتایج مسابقات لیگ برتر مردان، حمید عمرانی از بیجار اول شد، آرش کرم ویسه از سنندج مقام دوم را کسب کرد و ابراهیم قاسمی از قروه در رده سوم ایستاد. در بخش لیگ یک مردان هم، محمد میرزا زاده از بیجار جایگاه اول را به خود اختصاص داد، آرمان الماسی از قروه دوم شد و حبیب عبدالملکی از سنندج بر سکوی سوم قرار گرفت. در...
به نقل از بنیاد بینالمللی فرهنگ هنری امام رضا (علیه السلام)؛ در بخش متوسطه اول پسران دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی، مقام اول به گروه نسیم صبا از شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری رسید. هئیت داوران این رخداد هنری، در بخش متوسطه دوم پسران نیز به گروه سرود نسیم صبا از شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری مشترکاً مقام دوم را داد. در بخش متوسطه دوم دختران هم مقام دوم به گروه سرود مدرسه الزهرا(س) از شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری رسید و در این بخش گروه سرود دبیرستان الزهرا(س) از شهرستان خانمیرزا استان چهارمحال و بختیاری هم شایسته تقدیر شد. همچنین در بخش ابتدایی این جشنواره گروه سرود مدرسه امید از شهرستان شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری...
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان از ایجاد یک هزار و ۵۰۰ فرصت بورسیه صنعتی توسط صنایع کشور و مهیا شدن فرصت بکارگیری یکهزار مستعدبرتر و نخبه در بخش خصوصی خبر داد. به گزارش ایران اکونومیست، ناصر باقری مقدم در گردهمایی مستعدان و نخبگان سراسر کشور که به همت بنیاد ملی نخبگان در قالب رویداد سرای امید برگزار شد، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در بحث اهمیت و توجه به نخبگان اظهار کرد: مبنای اهمیت به نخبگان را رهبری پایه گذاری کردند، چنانکه شعار اقتصاد دانشبنیان نیز توسط رهبری مطرح شد و در ایجاد اقتصاد دانشبنیان، از نیروی انسانی و نخبه به عنوان یک محور مهم یاد کردند. وی با اشاره به هدف گذاری طرح سرای امید برای امیدافزایی نخبگان کشور،...
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان از ایجاد یک هزار و ۵۰۰ فرصت بورسیه صنعتی توسط صنایع کشور و مهیا شدن فرصت بکارگیری یکهزار مستعدبرتر و نخبه در بخش خصوصی خبر داد. به گزارش ایسنا، ناصر باقری مقدم در گردهمایی مستعدان و نخبگان سراسر کشور که به همت بنیاد ملی نخبگان در قالب رویداد سرای امید برگزار شد، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در بحث اهمیت و توجه به نخبگان اظهار کرد: مبنای اهمیت به نخبگان را رهبری پایه گذاری کردند، چنانکه شعار اقتصاد دانشبنیان نیز توسط رهبری مطرح شد و در ایجاد اقتصاد دانشبنیان، از نیروی انسانی و نخبه به عنوان یک محور مهم یاد کردند. وی با اشاره به هدف گذاری طرح سرای امید برای امیدافزایی نخبگان کشور،...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، گردهمایی مستعدان و نخبگان سراسر کشور توسط بنیاد ملی نخبگان در قالب رویداد سرای امید با حضور قائممقام بنیاد ملی نخبگان، سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در بنیاد ملی نخبگان و جمعی از مستعدان برتر در حرم امام رضا (ع) برگزار شد. ناصر باقریمقدم قائممقام بنیاد ملی نخبگان در این مراسم با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در بحث اهمیت و توجه به نخبگان اظهار کرد: مبنای اهمیت به نخبگان را رهبری پایهگذاری کردند چنانکه شعار اقتصاد دانشبنیان نیز توسط رهبری مطرح شد و در ایجاد اقتصاد دانشبنیان از نیروی انسانی و نخبه بهعنوان یک محور مهم یاد کردند. وی با بیان اینکه هدفگذاری طرح سرای امید برای امیدافزایی نخبگان کشور...
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان از ایجاد یک هزار و ۵۰۰ فرصت بورسیه صنعتی توسط صنایع کشور و مهیا شدن فرصت بکارگیری یک هراز مستعدبرتر و نخبه در بخش خصوصی خبر داد. خبرگزاری برنا- گروه علمی و فناوری؛ گردهمایی مستعدان و نخبگان سراسر کشور به همت بنیاد ملی نخبگان در قالب رویداد سرای امید با حضور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در بنیاد ملی نخبگان و جمعی از مستعدانبرتر در حرم امام رضا علیه السلام برگزار شد. در این مراسم، ناصر باقری مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در بحث اهمیت و توجه به نخبگان اظهار داشت: مبنای اهمیت به نخبگان را رهبری پایه گذاری کردند چنانکه شعار اقتصاد دانش بنیان نیز...
به گزارش قدس آنلاین، دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی با معرفی گروهها و نفرات برتر بخشهای مختلف در تالار فخرالدین اسعد گرگانی شهر گرگان بهکار خود پایان داد. گروه سرود معراج از راور استان کرمان مقام اول در رده سنی جوانان را کسب کرد. مقام دوم به گروه سرود آوای رضوان از گرگان و مقام سوم به گروه سرود نغمههای افلاکی از خرمآباد لرستان اعطا شد. در بخش ابتدایی دختران مقام اول به گروه سرود مدرسه حضرت زینب از درمیان استان چهارمحالوبختیاری، مقام دوم مشترک به گروههای سرود مدرسه شهید آوینی از خرمآباد و مدرسه شاهد نور از بافق استان یزد و مقام سوم به مدرسه حاج بابایی از استان اصفهان رسید. مقام اول در بخش متوسطه دوم پسران نیز به گروه سرود...
اختتامیه دوازدهمین دوره جشنواره ملی سرود رضوی در گرگان برگزار و گروههای برتر معرفی شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از استان گلستان، اختتامیه دوازدهمین دوره جشنواره ملی سرود با حضور مدیرعامل بنیاد بینالمللی امام رضا (ع)، معاون وزیر آموزش و پرورش، نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و جمع دیگری از مسئولان استانی امشب (پنجشنبه ۲۲ تیر) در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد. دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی در بخشهای متوسطه اول و دوم دختران و پسران و در قالبهای صحنهای، پاتوقی و میدانی برگزار شده است. هیئت داوران این جشنواره با بررسی اجراهای مختلف، گروهها و نفرات برتر در هر بخش را انتخاب کردند. براساس رای هیئت داوران در...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، هشتمین دوره مسابقات درای تولینگ قهرمانی کشور در بخش آقایان رده سنی آزاد گرایش «لید» پانزدهم تیر در مجتمع کوهستانی پلور برگزار و نفرات برتر به این شرح مشخص شدند: مقام اول: سید عماد حسینی از استان اصفهان مقام دوم: مسعود زینالی از استان تهران مقام سوم: مهدی تقی خانی از استان تهران حسین مقدم دبیر کل فدراسیون و عبدالرضا نقیب زاده سرپرست کمیته مسابقات و لیگ از این مسابقه بازدید کردند. کادر برگزاری: مدیر مسابقه: پیام رحمان ستایش ناظر فدراسیون: آرزو زربهئی سرطراح: محمدرضا صفدریان تیم طراحی: مجتبی ثقفی، امید میرزاده و محمد امین کاظمی رئیس هیئت داوری: علی گلیج تیم داوری: رفعت حسنی، محسن آرامی شام اسبی و...
جام جم آنلاین - خوزستان ، مسعود حمیدی نژاد با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی قطب ۲ کشور در بخش مدارس سمپاد گفت : دانش آموزان استعداد های درخشان خوزستان موفق به کسب ۱۰ مقام برتر در مسابقات ورزشی قطب ۲ کشور در بخش مدارس سمپاد شدند . وی با عنوان اینکه این مسابقات به میزبانی استان فارس و در دو بخش دختران و پسران برگزار گردید، افزود : دانش آموزان در رشته های فوتسال والیبال، تنیس روی میز و شطرنج به رقابت پرداختند . مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به ضرورت گسترش فعالیت های ورزشی در بین دانش آموزان ، اظهار کرد : فعالیت دانش آموزان در زمینه ورزشی موجب کشف استعداد های برتر ورزشی جهت تقویت...
به گزارش خبرنگار ایرنا، اختتامیه دومین جشنواره ورزشینویسان اصفهان، یادمان زنده یاد استاد “عباس افشاری“ پیشکسوت خوشنام و رئوف جامعه خبری و رسانه استان یکشنبه شب به مناسبت ۲ جولای روز جهانی ورزشینویسان برگزار شد. در این دوره علی نعمانی و علیرضا حکیمیان خبرنگاران ایرنا استان اصفهان در بخش خبر جشنواره مورد اشاره حائز رتبههای دوم و سوم شدند و رسول شجاعی در بخش عکس مورد تقدیر قرار گرفت. رییس هیات مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی (AIPS) استان اصفهان در مراسم اختتامیه جشنواره مزبور گفت: این مجموعه در مقایسه با سایر انجمنهای ورزشینویسان استانها بهتر عمل کرده و برنامههای شاخص و موفقی داشته که برگزاری ۲ دوره جشنواره اثباتی بر این مدعاست. امین کریمیان اضافه کرد: فعالان رسانه...
آیین اختتامیه دومین جشنواره دفنوازی و مولودیخوانی «نوای رحمت» که به مناسبت عید قربان و گرامیداشت شهدای بمباران شیمیایی سردشت سوم و چهارم تیر ماه در تالار وحدت شهرداری مهاباد برگزار شد، بامداد امروز دوشنبه با معرفی نفرات برتر هر بخش پایان یافت. طبق اعلام هیات داوران این جشنواره در بخش تکنوازی رده سنی الف (کمتر از ۱۹ سال) به ترتیب نازنین مهربانیان و نیایش ذاکری مهر به صورت مشترک مقام اول، مهشاد حیدری و عارف پارسا نژاد به صورت مشترک دوم و نهال کمانی و آراز شیخی را به صورت مشترک به عنوان رتبه سوم انتخاب کردند. در بخش تکنوازی گروه سنی ب (بالای ۱۹ سال) نوید حسین زاده مقام نخست، کیمیا اکبرپور و سلام داوردان به صورت مشترک...
مهزیار انصاری رئیس هیئت وزنه برداری چهارمحال و بختیاری گفت: مسابقات قهرمانی وزنه برداری با عنوان یادواره شهیدان اکبر انصاری و الله رضا زاده سبردی در دو بخش بانوان و آقایان به مدت دو روز برگزار شد. وی افزود: در بخش آقایان ٢٧ ورزشکار در قالب چهار تیم به رقابت پرداختند و تیم فرخشهر مقام اول، تیم شهرکرد مقام دوم، تیم بروجن مقام سوم و تیم فارسان مقام چهارم این دوره از مسابقات را کسب کردند. بیشتر بخوانید حضور دختر وزنه بردار چهارمحالی در اردوی تیم ملی انصاری ادامه داد: در بخش بانوان ٢٠ شرکت کننده در قالب سه تیم حضور داشتند که در پایان تیم شهرکرد مقام اول، تیم بروجن مقام دوم و تیم فارسان مقام سوم را از...
به گزارش خبرنگار مهر، اولین مرحله مسابقات آزاد فصلی تیراندازی استان آذربایجان شرقی امروز جمعه در سالن تیراندازی فجر میرداماد برگزار و نفرات برتر معرفی شدند. این مسابقات در ۲ ماده تفنگ بادی و تپانچه بادی و در تمامی ردههای سنی بانوان و آقایان برگزار گردید. نفرات برتر این مسابقات به شرح ذیل میباشند؛ در بخش بانوان تپانچه بادی؛ مقام اول: کوثر آراسته مقام دوم: آیسان راستی مقام سوم: زهرا متقی زاده رده سنی نوجوانان؛ مقام اول: مبینا پرواس مقام دوم: پریا علی محمدیان مقام سوم: سما احمدی بخش بانوان تفنگ بادی؛ مقام اول: رحیمه موسوی مقام دوم: مهسا امین وش مقام سوم: الهه صادقی رده نوجوانان؛ مقام اول: مهنا محنتی مقام دوم: فاطمه کبیر علوی مقام سوم: آرینا فرهادپور...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی ؛سرپرست هیات تیراندازی خراسان شمالی گفت: مسابقات قهرمانی و انتخابی تیراندازی خراسان شمالی بصورت میکس (آقایان و بانوان) در رشته تفنگ و تپانچه بادی ۱۰ متر با حضور ۱۰۰ ورزشکار در ۱۰ راند در تاریخ ۲۵ خرداد ماه به میزبانی بجنورد برگزار شد.فرجی به نتایج انفرادی اشاره کرد افزود: در بخش تفنگ آقایان «امین نامجو» مقام اول، «امید محتسب» مقام دوم و «محمدحسین محمدی» مقام سوم را کسب کردند و در بخش تفنگ ویژه بانوان نیز «مژگان خادمی» مقام اول، «عسل عطری» مقام دوم و «بیتا غلامپور» مقام سوم را به دست آوردند.سرپرست هیأت تیراندازی خراسان شمالی گفت: در بخش تپانچه ویژه آقایان «مهدی فرجی» مقام اول، «محمد فریدی» مقام دوم و «رضا درتومی» مقام...
نفرات برتر مسابقات سنگنوردی در رقابتهای کیش گیمز مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری برنا، مسابقات سنگنوردی به عنوان نهمین رشته از یازده رشته بازیهای ساحلی کیش از روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ در جزیره کیش به میزبانی فدراسیون ورزش های ساحلی و با همکاری فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در مرکز خرید «میکا مال» آغاز گردید. در این دوره از رقابتها، ۵۸ سنگنورد برتر کشور در بخش بانوان و آقایان حضور داشتند. در پایان روز نخست این رقابتها شش ورزشکار زن به مرحله نهایی رقابتها راه یافتند. “کسری روحانی” نفر اول بخش مردان شد مسابقات سنگنوردی بازیهای ساحلی کیش، ماده «بلدرینگ» با حضور ۴۴ ورزشکار مرد، با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد: نفرات برتر این...
دریافت 76 MB کریم عطایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات قهرمانی و انتخابی تیراندازی خراسان شمالی بصورت میکس (آقایان و بانوان) در رشته تفنگ و تپانچه بادی ۱۰ متر با حضور ۱۰۰ ورزشکار در ۱۰ راند در تاریخ ۲۵ خرداد ماه به میزبانی بجنورد برگزار شد. دبیر هیأت تیراندازی خراسان شمالی در ادامه به نتایج انفرادی اشاره کرد و گفت: در بخش تفنگ آقایان «امین نامجو» مقام اول، «امید محتسب» مقام دوم و «محمدحسین محمدی» مقام سوم را کسب کردند و در بخش تفنگ ویژه بانوان نیز «مژگان خادمی» مقام اول، «عسل عطری» مقام دوم و «بیتا غلامپور» مقام سوم را به دست آوردند. وی در ادامه افزود: در بخش تپانچه ویژه آقایان «مهدی فرجی» مقام اول،...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، سومین دوره مسابقات تنیس در زمینهای تنیس مجموعه ورزشی المپیک برگزار شد. نیما شهبازی و مجید کرمزاده در بخش آقایان مقام های اول و دوم و بهزاد صبارو و امیرعلی خوشنویس مقام سوم مشترک را کسب کردند. موژان عابدلاتی و الهام خوشرو نیز در بخش بانوان صاحب عناوین اول و دوم شدند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس، ابوذر زیدآبادی نژاد در آئین اختتامیه مسابقات ورزشی در دو رشته بدمینتون و تنیس روی میز فرهنگیان استان یادواره معلم تربیت بدنی شهید ابراهیم هادی و شهدای فرهنگی فارس که با شعار «معلم ورزشکار، معلم امید آفرین» برگزارشد؛ گفت: فرهنگیان ورزشکار بانو در رشته تنیس روی میز و بدمینتون در بخش تیمی و انفرادی به مدت سه روز در سالنهای ورزشی نرجس و شوریده شیراز با هم به رقابت پرداختند و در نهایت افراد برتر معرفی شدند.وی افزود: در بخش تیمی در رشته تنیس روی میز، اداره آموزش و پرورش استثنایی به مقام اول دست یافت و تیم ناحیه دو شیراز عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.زیدآبادی نژاد تصریح کرد: در...
آزاده رجبی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: ۱۷۵ اثر در بخشهای مختلف،اولین رویداد جایزه استانی «جوانی جمعیت» در گلستان با عنوان «سهم جوانی ایران» با هدف رشد ازدواج و فرزندآوری ویژه رسانهها، نخبگان، مدیران، خانوادهها، سازمانهای مردم نهاد، شرکتها و موسسات خصوصی بود.رجبی گفت: عکس، پژوهش، مقاله، پوستر و طراحی گرافیک، انمیشن، موشنگرافیک، ایدهها و نظرات کاربردی، شعر و جملات کوتاه و تأثیرگذار به دبیر خانه این رویداد ارسال شده بود که ۲۵ اثر برتر انتخاب و امروز از آنها قدردانی شد. او افزود آثار برتر این رویداد استانی به مرحله ملی رویداد جایزه جوانی جمعیت راه یافتند.بر اساس اعلام هیئت داوران در بخش رسانه عباس بهرامی، خاطره تیموری از خبرگزاری صدا و سیما و...
مریم امیدی رئیس اداره قرآن و عترت (ع) دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: دانشجویان و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در بخشهای معارفی، هنری و پژوهشی بیستوهفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت توانستند صاحب شش مقام برتر شوند. وی افزود: در بخش معارفی، عرفان حمیدی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد رتبه اول حفظ فرازهایی از نهجالبلاغه را کسب کرد، همچنین در بخش کارکنان الهام اسکندری رتبه دوم آشنایی با سیره معصومین (ع) و فاطمه مهربان رتبه دوم نماز را به دست آوردند. امیدی تصریح کرد: در بخش هنری این دوره از جشنواره قرآن و عترت (ع)، رتبه دوم اینفوگرافی در بخش کارمندان به محمد قربانی رسید و مریم احمدپور مبارکه رتبه سوم خوشنویسی را در بخش دانشجویان کسب...
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، در این رقابتها سهیل اسدی در بخش تالو دو مدال طلای فرم جین شو و فرم چیانگ شو را بر گردن آویخت و به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد. بیشتر بخوانید مدال برنز مسابقات ووشو قهرمانی جوانان کشور به ورزشکار چهارمحالی رسید همچنین حسام الدین احمدزاده در بخش تالو مدال نقره فرم گوین شو نونهالان را کسب کرد. در ادامه این رقابتها مجتبی دیدار نماینده وزن -۴۲ کیلوگرم استان در بخش ساندا مدال برنز این دوره از مسابقات را در رده سنی نوجوانان از آن خود کرد. باشگاه خبرنگاران جوان چهارمحال و بختیاری شهرکرد
به گزارش ایرنا، در بخش گروه نوازی هیات داوران گروه هاوار از سنندج، آناهیتا از کرمانشاه و بختیاری از اصفهان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند. در بخش ۲ نوازی اثنا عارفی و بانو کیانی مقام نخست را به دست آوردند. امیر و سعید ماهو و محمد و امیر حسین آزادی مقام دوم شدند و شیرکو سیف پناهی و آروین رحیمی مقام سوم به دست آوردند. در بخش تک خوانی، ریبوار حاجی خالدانی به عنوان مقام دوم معرفی شد و این بخش مقام اول و سوم نداشت. بخش تک نوازی سازهای کوبه ای مقام اول نداشت و آرش حسنی و سینا نقشبندی مقام دوم و کیناز بایزیدی مقام سوم را کسب کردند. در سازهای بادی مقام نخست...
ابراهیم برخورداری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها در د۲ بخش آقایان و بانوان و با حضور ۴۳ ورزشکار از شهرستان های قزوین، آبیک، تاکستان، بویین زهرا و البرز برگزار شد. وی ادانه داد: در مسابقات آقایان زیر ۲۰ سال، امیر محمد ذوالقدر به عنوان قهرمانی دست یافت و مقام دوم به هلیا یگانه رسید و وانیا گیتی نورد در جایگاه سوم ایستاد. وی همچنین اضافه کرد : در بخش ریکرو ۳۰ متر آقایان نیز امیر محمد ذوالقدر نشان طلای دیگری را به گردن آویخت و مقام های دوم و سوم به امین آقاجان زاده و امید حسین پور رسید. این مسوول ورزشی با بیان اینکه در مسابقات کامپوند ۳۰ متر آقایان، محمد...
مراسم اختتامیه مسابقات بین المللی اسکی اسنوبرد در پیست بین المللی اسکی توچال با حضور رییس، نواب رئیس و دبیرکل فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی برگزار شد نفرات برتر اسکی اسنوبرد تهران مشخص شدند. به گزارش طرفداری، مراسم اختتامیه مسابقات بین المللی اسکی اسنوبرد (جام رمضان) امروز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه در پیست بین المللی اسکی توچال برگزار شد. بعد از برگزاری مسابقات اسکی در رشته مارپیچ بزرگ؛ امروز مراسم اختتامیه برگزار شد و در کمبینه سه دوره مسابقات که طی تاریخ های ۱۵ و ۱۶ فروردین ۲۹ و ۳۰ فروردین و ۵ و ۶ اردیبهشت ماه برگزار شد، نفرات برتر در دو بخش مردان و زنان مشخص شدند. در بخش زنان: شیما یارخواه مقام اول ستاره یزدانی مقام دوم...
نفرات برتر ردههای مختلف سنی مسابقات اسکواش در جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان مشخص شد. به گزارش خبرنگار ایمنا، رقابتهای جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان با برگزاری مسابقات اسکواش دنبال شد که در این دوره از مسابقات، دختران و پسران اسکواشباز در ردههای مختلف سنی با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان نتایج زیر بهدست آمد: جدول کمتر از ۱۵ سال آقایان: مقام اول: امیرصدرا مرادی مقام دوم: محمدپارسا رضایی مقام سوم مشترک: محمدطاها نجفی و آراد شاهعلی جدول آزاد آقایان: مقام اول: محمد چنگانیان مقام دوم: محمدرضا جعفرینژاد مقام سوممشترک: سروش حقیقت و آرش دانشمبرهن جدول آزاد بانوان: مقام اول: زهرا فخر مقام دوم: یلدا رشتیان مقام سوم مشترک: نوشین محمدی و غزال صادقی جدول کمتر...
رقابتهای شمشیربازی جام مولای عرشیان در بخش آقایان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، بیست و دومین دوره مسابقات ماه مبارک رمضان جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در رشته شمشیربازی بخش آقایان در سالن مرحوم روزبه سرهنگ پور با معرفی نفرات برتر پیگیری شد. مقام اول: مهدی جوانبخت مقام دوم: علیرضا عمادی مقام سوم مشترک: شهراد بایسته و علی پاوایی انتهای پیام آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف
به گزارش خبرنگار، جشنواره رسانهای «زناره» با موضوع زندگی عشایری و با محوریت حوزه هنری برگزار شد. این جشنواره در موضوعات آداب، سنن و فرهنگ عشایر، نقش عشایر در دفاع و امنیت، عشایر ایثار و شهادت، فرهنگ شاهنامه خوانی، حماسه پروری بر بستر شاهنامه و پیوند فرهنگ شاهنامه خوانی و عشایر اجرایی شد. با دریافت آثار از طریق دبیرخانه جشنواره و داوری آثار، نفرات برتر این جشنواره مشخص شدند. در بخش مستند، «کلیپ خبری» پژمان امیدی از خبرگزاری مهر موفق به کسب عنوان برتر شد. کد خبر 5759728
مسابقات دارت بیماران خاص جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، در بیست و دومین دوره رقابتهای جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان و در رشته دارت بیماران خاص نفرات برتر دو بخش آقایان و بانوان معرفی شدند. بخش آقایان: مقام اول: مجتبی سورانی مقام دوم: مهدی حسنحسینی مقام سوم: مصطفی محسنی بخش بانوان: مقام اول: نرگسسادات رامین مقام دوم: پروانه عاقلی مقام سوم: صدیقه جمشیدی انتهای پیام آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف
مسابقات تیراندازی با کمان بیست و دومین دوره مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، در ادامه بیست و دومین دوره رقابتهای ورزشی جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان، مسابقات تیراندازی با کمان بانوان و آقایان در سایت تیراندازی با کمان آبشار اصفهان برگزار شد. نفرات برتر بخش آقایان: مقام اول: ارشک فاضل مقام دوم: حسین کاشی مقام سوم: علی محمدبیگی نفرات برتر بخش بانوان: مقام اول: تینا بهنامنیا مقام دوم: حوریه حاجحسینی مقام سوم: مبینا ربیعی انتهای پیام آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف
به گزارش خبر گزاری صدا و سیما و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه هرمزگان، براساس نتایج بدست آمده در این رقابتها در بخش دختران دانشگاههای زابل و غیر انتفاعی زند شیراز به طور مشترک مقام سوم، پیام نور هرمزگان مقام دوم و دانشگاه هرمزگان مقام اول را از آن خود کرده و جامهای این رقابتها را به دست آوردند.همچنین در بخش پسران دانشگاه هرمزگان مقام سوم، دانشگاه تهران مقام دوم و دانشگاه مازندران مقام اول را بدست آورده و لوحهای این رقابتها را تصاحب کردند. در رقابتهای تیمی اولین المپیاد ورزشهای ساحلی دانشجویان دختر و پسر کشور در بخش پسران در رشته والیبال ساحلی دانشگاه تهران مقام سوم، دانشگاه شهید باهنر کرمان مقام...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، شرکت کنندگان در این مسابقه مسیر ۱۰ کیلومتری از مقابل برند سنتر پنگوئن تا دهکده ساحلی را دویدند و در پایان به نفرات برگزیده جوایزی اهدا شد. نفرات برتر بخش بانوان رده بالای ۴۰ سال:مقام اول: فیروزه هوشمندمقام دوم: صفیه سادات موسویانمقام سوم: مریم توکلی نفرات برتر بخش آقایان رده بالای ۴۰ سال:مقام اول: سید بلال جعفری مقام دوم: هاشم ذوالقدرمقام سوم: عبدالمجید قهرمانیاننفرات برتر بخش بانوان رده زیر ۴۰ سال:مقام اول: هنگامه سادات مهدویمقام دوم: مهدیه افسامقام سوم: ناهید دولتی نفرات برتر بخش آقایان رده زیر ۴۰ سال:مقام اول: صابر چرخیمقام دوم: محمد حقیقیمقام سوم: عطا اسدی
نمایشگاه هنرهای تجسمی هنرمندان شاهد و ایثارگر منطقه ۴ کشور که از شنبه ۱۳ اسفند در شیراز برپاشده بود امروز دوشنبه ۱۵ اسفند با معرفی نفرات برتر در مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد. در بخش عکس احمدرضا مداح به مقام نخست رسید و رضا غریبی و هاشم عرفان منش نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. در این بخش همچنین میلاد پناهی و مقداد دست نظرشایسته تقدیر شناخته شدند. در بخش نقاشی داریوش حقایقی، سید علی مومن و میترا فیروزی به ترتیب اول تا سوم شدند. در این بخش نیز مهران افسری و مهین سالاری شایسته مقام تقدیر شناخته شدند. در بخش خط نیز سعید رضا کامرانی، احمد علی باروتی و برهان توسلی به ترتیب اول تا سوم...
به گزارش قدس آنلاین، نمایشگاه هنرهای تجسمی هنرمندان شاهد و ایثارگر منطقه ۴ کشور که از شنبه ۱۳ اسفند در شیراز برپا شده بود امروز دوشنبه ۱۵ اسفند با معرفی نفرات برتر در مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد. در بخش عکس احمدرضا مداح عکاس استان فارس خبرگزاری فارس به مقام نخست رسید و رضا غریبی و هاشم عرفان منش نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. در این بخش همچنین میلاد پناهی و مقداد دست نظرشایسته تقدیر شناخته شدند. در بخش نقاشی داریوش حقایقی، سید علی مومن و میترا فیروزی به ترتیب اول تا سوم شدند. در این بخش نیز مهران افسری و مهین سالاری شایسته مقام تقدیر شناخته شدند. در بخش خط نیز سعید رضا...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ مسابقات قهرمانی کشور دوی صحرانوردی در دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی هیئت ورزشهای ناشنوایان استان گیلان در بندرانزلی برگزار شد و در پایان در بخش بانوان تیم اصفهان و در بخش آقایان تیم اردبیل قهرمان شدند. در بخش بانوان ، دوندگان از 6 استان با هم رقابت کردند و پس از تیم اصفهان ، تیم گیلان مقام دوم را به دست آورد. در انفرادی زهرا چهره عالم از استان فارس بر سکوی قهرمانی ایستاد ، سکینه توکلی از اصفهان نایب قهرمان شد و سیما عبدالهی از اردبیل به مقام سوم دست یافت. در بخش آقایان نیز دوندگان هشت استان حضور داشتند، تیم اردبیل قهرمان شد و...
به گزارش خبرنگار مهر، ششمین جشنواره رسانهای ابوذر کهگیلویه و بویراحمد به ایستگاه اختتامیه رسید. در این آئین که صبح چهارشنبه با حضور مسئولان استانی و اصحاب رسانه برگزار شد، تندیس و مقام اول جشنواره به مستند پژمان امیدی از خبرگزاری مهر رسید. ۸٠٠ اثر در محورهای مختلف به دبیرخانه جشنواره ابوذر کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۴۰۱ ارسال شد. پس از داوری این آثار نفرات برتر در بخشهای مختلف معرفی شدند. کد خبر 5709984
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم اختتامیه دومین همایش منطقهای شعر «مرد میدان» روز دوشنبه در تالار فروردین مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار شد. نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این مراسم اظهار کرد: خداوند متعال نام و یاد شهدا را برای همیشه زنده نگه میدارد. حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی افزود: راز محبوبیت انسانها در این است که اگر وصل به معنویت باشند این محبوبیت برای همیشه ماندگار است. وی خاطرنشان کرد: شعرا با خلق آثار فاخر میتوانند بر ماندگاری و انتقال ارزشها در جامعه کمک ویژه ای کنند. در ادامه این مراسم و پس از قرائت بیانیه هیئت داوران تو علی احسان فریدنی در بخش شعر فارسی محسن کلهر از همدان مقام اول، ناصر دوستی از زنجان...
به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشنواره فرهنگی ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان برگزار و نفرات برتر این مسابقات اعلام شد . به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛جشنواره فرهنگی ورزشی هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا استان به مناسبت چهل و چهارمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی انجمن خیریه ام اس زنجان در ۴ رشته دارت، شطرنج،پتانک، تنیس روی میز ۲۱ بهمن ماه سال جاری با رقابت ۸۰ نفر از ورزشکاران این هیئت برگزار شد و به نفرات برتر اول تا سوم لوح قهرمانی، مدال ورزشی و جوایزی اهدا شد. نفرات برتر این مسابقات به شرح ذیل است: رشته دارت زیر ۱۸ سال در بخش آقایان: مقام اول : ابوالفضل کمالی راد مقام...
هشتمین جشنواره رسانهای ابوذر استان گلستان امروز با معرفی برگزیدگان بخشهای مختلف به پایان رسید. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، هشتمین جشنواره رسانهای ابوذر استان گلستان ظهر امروز با معرفی برگزیدگان بخشهای مختلف به پایان رسید و از بین 700 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره، آثار برتر معرفی شدند.در پایان این جشنواره، در بخش گزارش تحلیلی علی لکزانوری و میثم محسنی از ایرنا شایسته تقدیر معرفی شدند. در این بخش هیئت داوران هیچ اثری را شایسته رتبه اول تا سوم ندانست. در بخش مصاحبه فاطمه رایجی از ایسنا اول شد، زهرا قزلسفلی از ایرنا مقام دوم را کسب کرد و سمیرا رجبی از فارس جایزه سومی را گرفت.در بخش تیتر مریم شریفی از خبرگزاری مهر...
مسابقات اسکواش یزد جونیور در دو بخش پسران و دختران از ۲۹ دی تا دوم بهمن به عنوان معتبرترین رویداد ورزشی اسکواش کشور با حضور ۲۲۰ ورزشکار در یزد برگزار شد. در این دوره از رقابتهای اسکواش بینالمللی، ورزشکاران خراسان جنوبی با شگفتی سازی صاحب چند مدال رنگارنگ در این رقابتها شدند. در بخش پسران، فرزاد حق خواه بازیکن شگفتی ساز این دوره از رقابتها مقام دوم و مدال نقره را از آن خود کرد و مصطفی احراری در رده سنی کمتر از ۱۱ سال مقام سوم این رقابتها را به خود اختصاص داد. در بخش دختران هم برای اولین بار در تاریخ اسکواش بانوان خراسان جنوبی، فدرا فروزانفر در رده سنی کمتر از ۱۱ سال موفق به کسب مقام سوم...
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا؛ بیستوچهارمین جشنواره بینالمللی قصهگویی با اهدای پنج مقام برتر به قصهگویان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان به پایان رسید. در بخش «ملی» بیستوچهارمین جشنواره بینالمللی قصهگویی علیرضا روشنضمیر با قصه «پهلوانپنبه» توانست رتبه سوم این بخش از جشنواره را از آن خود کند.در بخش «جستار» آسیه رحمتی مربی مسؤول مرکز فرهنگی و هنری کانون شماره پنج اندیمشک با جستار «رازهای قصهگویی، بئاتریس مونته رو، نه، خاله داکه» موفق به کسب مقام سوم این بخش شد.در بخش «غیررقابتی» بهنوش بساک کاظمی مربی مسؤول مجتمع فرهنگی و هنری کانون اهواز با قصه «حکیم و همسفر» و آسیه رحمتی با قصه «شیرینتر از عسل» به عنوان برگزیدگان این بخش معرفی شدند.در بخش...
رئیس هیأت اسکواش استان همدان با اشاره به اینکه استقبال خوبی از سوی ورزشکاران همدانی از مسابقات مسترز استان صورت گرفت، گفت: نفرات برتر نخستین دوره از این مسابقات معرفی شدند و رقابتها در سطح فنی خوب و مطلوبی برگزار شد. به گزارش خبرگزاری برنا از همدان و به نقل از هیات اسکواش ،اسدالله ربانیمهر با اشاره به اینکه مسابقات فصلی اسکواش هر سه ماه یک بار برگزار میشود و هدف از برگزاری این پیکارها حفظ آمادگی جسمانی و افزایش سطح فنی بازیکنان و حفظ رقابت میان آنها است، اظهار کرد: در شش هفته گذشته افزون بر ۸۰ ثبت نام صورت گرفت که با توجه به تعداد ورزشکاران فعال در اسکواش استقبال بالایی بوده است. وی افزود: در...
مسابقات قهرمانی بهکاپ استان تهران؛ آماده سازی حضور در مسابقات کشوری به میزبانی شهرداری منطقه ۳ در زمین چمن کانون ورزشی شهید مفتح برگزار شد. به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ این رقابت ها بین باشگاه های یونیک، آذرخش، آریو و تیم سازمان ورزش، روز جمعه در دو بخش آقایان و بانوان در حضور رحیمی پور سرپرست هیات گلف استان تهران، آزاد رئیس انجمن بهکاپ کشور، صفوی نائب رئیس هیات گلف استان و نوروزی نائب رئیس کمیته بهکاپ کشور انجام شد. سرپرستی این مسابقات با محمدعلی خداداد، سرپرستی داوران با حامدرضا عیوضی و داوران: محبوبه سام خانیانی، شیما خانی، علی احتشام، بهنام احتشام، سعید رضایی و حامدرضا عیوضی بودند. همچنین مربیان مسابقه؛ شیوا جهانی و محمدعلی خداداد و...
محمد جواد متقیان نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: آخرین هفته از هشتمین دوره مسابقات لیگ استانی تیراندازی استان قم امروز خاتمه یافت و نفرات برتر معرفی شدند. رئیس هیئت تیراندازی استان قم گفت: هشتمین دوره مسابقات لیگ استانی، از اوایل مردادماه امسال با حضور ۳۴ تیرانداز در دو بخش آقایان و بانوان در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی آغاز شد. وی ادامه داد: تیراندازان در ۱۱ هفته با هم به رقابت پرداختند و هفته آخر این مسابقات در محل باشگاه تیراندازی شهید مهدی زین الدین برگزار با معرفی نفرات برتر در ۲ بخش حرفهای و نیمه حرفهای به پایان رسید. متقیان نژاد نفرات برتر بخشهای مختلف را به شرح زیر معرفی کرد: نفرات برتر در بخش...
ایمپلنت در یک روز - کلینیک دندانپزشکی مدرن مطالب پیشنهادی اداره کل روابط عمومی و مدیریت برند بانک سپه در هجدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی موفق به کسب رتبه برتر در بخش ارتباطات فرهنگی شد. ایمپلنت اقساطی، یکروزه , مشاوره ویزیت رایگان 02177911111 مطالب پیشنهادی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه؛ در هجدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و نوزدهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران که با موضوع روابط عمومی شبکه ای ، طی روزهای ۲۰ تا ۲۲ آذر ماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد بر اساس تصمیم هیئت داوران از اداره کل روابط عمومی و مدیریت برند بانک سپه به علت...
مسابقات ژیمناستیک هنری پسران قهرمانی کشور به میزبانی زنجان آغاز شد و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری برنا، مسابقات ژیمناستیک هنری پسران قهرمانی کشور از ۱۶ آذر به میزبانی استان زنجان آغاز شد و جمعه ۱۸ آذر با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. در این مسابقات ۲۲ استان شرکت داشتند که در بخش جوانان ۷۴ ورزشکار و در بخش بزرگسالان ۵۵ ورزشکار به رقابت پرداختند. عابد حقدادی سرپرست فدراسیون ژیمناستیک نیز در مراسم اختتامیه این مسابقات و اهدای جوایز به نفرات برتر در سالن حضور داشت. نفرات برتر این مسابقات در بخش بزرگسالان به شرح زیر است: بخش زمینی: مقام اول: محمدرضا حمیدی از مرکزی، مقام دوم: امیرمحمد گلسرخی از تهران، مقام سوم:...
مسابقات گلف قهرمانی کشور در رده بانوان بالای ۱۸ سال برگزار و نفرات برتر مشخص شدند. به گزارش ایسنا، در مسابقات گلف قهرمانی کشور در رده بانوان بالای ۱۸ سال ۳۷ ورزشکار از ۱۰ استان شرکت کردند و نفرات برتر در بخش تیمی و انفرادی مشخص شدند. در بخش تیمی تهران الف به مقام اول رسید، چهارمحال و بختیاری دوم شد و قم به مقام سوم رسید. در بخش انفرادی نازنین شهرکی از تهران به مقام نخست دست یافت، آلاله آتین از تهران دوم شد و الهه سربازی نیز از تهران به مقام سوم رسید. در این رقابتها نرجس جعفری از استان قم موفق به ثبت hole in one (زدن توپ در داخل حفره با یک ضرب) شد و...
ایسنا/خراسان رضوی کاظم رحیمی گفت: در صورت حمایت حداقلی مسئولان استان خراسان رضوی و تأمین ۵۰درصد از هزینهها، قطعا در لیگ یک بزرگسالان کشوری شرکت خواهیمکرد. کاظم رحیمی در گفتوگو با ایسنا، در خصوص وضعیت باشگاه استعدادهای درخشان در فوتسال مشهد و ایران اظهار کرد: رسالت باشگاه استعدادهای درخشان مشهد از بدو تاسیس، شناسایی استعدادهای استان خراسان رضوی و آموزش رایگان آنها و فراهم نمودن شرایط مناسب جهت پرورش و پیشرفت فوتسال و معرفی به تیم ملی و باشگاه های فوتسال کشور بوده است و در چند سال اخیر جزو معدود باشگاه های بازیکن ساز ایران بودهایم. وی در خصوص عناوین کسبشده توسط این باشگاه تصریح کرد: قهرمانی در لیگ دسته اول نوجوانان و صعود به لیگ برتر کشور...
اولین مرحله مسابقات آزاد دارت کشور- انتخابی تیم ملی به مدت دو روز در مجتمع فرهنگی و اردوگاهی شهید رجایی قزوین برگزار شد و افراد برتر این رقابتها در دو بخش آقایان و بانوان معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری برنا، در این رقابتها 316 ورزشکار در دو بخش آقایان و بانوان و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با یکدیگر به رقابت پرداختند تا شانس خود را برای کسب امتیاز جهت حضور در اردوهای تیمهای ملی به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان 2023 دانمارک آزمایش کنند. در مسابقات آقایان 18 نفر در رده جوانان با هم رقابت کردند که علی ملکی از تهران به مقام اول رسید، طاها احمدیان از آذربایجان شرقی دوم شد و سپنتا جهانگیری...
ایسنا/اصفهان سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور با قهرمانی و نایب قهرمانی اصفهان در رشتههای تریاتلون و هندبال ادامه دارد. سومین دوره مسابقات ترایاتلون المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در بخش پسران آکواران (شنا و دو) و با حضور بیش از ۵۰ ورزشکار نوجوان از سراسر کشور در تبریز برگزار شد. در این دوره مسابقات ورزشکاران ابتدا به مسافت ۴۰۰ متر شنا کردند و سپس در مسافت ۳۰۰۰ متری دو با هم رقابت کردند که در نهایت در بخش انفرادی محمدامین یزدانی از اصفهان به مقام قهرمانی دست یافت. امیر مهدی تیغ ساززاده، دیگر ورزشکار اصفهانی نیز بر سکوی دوم ایستاد. همچنین در بخش تیمی اصفهان قهرمان شد و تیمهای آذربایجان شرقی و زنجان به ترتیب مقامهای دوم...
مدیر کل ورزش و جوانان کردستان اظهار داشت: رقابتهای تنیس روی میز سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر پسر کشور به میزبانی خانه تنیس روی میز استان اصفهان برگزار شد. حامد جولایی افزود: در این رقابتها که با حضور ۳۱ استان کشور در سه بخش تیمی، انفرادی و دوبل برگزار شد، استان تهران با قهرمانی در سه بخش تیمی، انفرادی و دوبل هت تریک قهرمانی کرد. او ادامه داد: در پایان مسابقات بخش تیمی، استان تهران به مقام قهرمانی دست یافت و استان اصفهان نائب قهرمان مسابقات شد و همچنین تیمهای کردستان و مازندران به مقام سوم مشترک دست پیدا کردند. مدیر کل ورزش و جوانان کردستان اضافه کرد: در بخش انفرادی، بنیامین فرجی از تهران با پیروزی ۳ بر...
پسران شمشیرباز اصفهانی در سومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر کشور دو مدال طلا، دو مدال نقره و یک مدال برنز کسب کردند. به گزارش خبرنگار ایمنا، سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر شمشیربازی کشور به میزبانی استان یزد در سه اسلحه سابر، فلوره و اپه برگزار شد. در اسلحه فلوره در بخش انفرادی ۳۹ بازیکن از ۱۳ استان حضور داشتند که صدرا حسینی از استان اصفهان به مقام نخست دست یافت، عرفان جعفرزاده از استان اصفهان نایب قهرمان شد و محمد صادق سجادپور و آراد ترشیزیان هر دو از استان خراسانرضوی به مقام سوم رسیدند. در بخش تیمی استان اصفهان قهرمان شد، استان خراسان رضوی نایب قهرمان شد و استان کرمانشاه و استان یزد مشترکا سوم شدند. در اسلحه سابر...
پسران شمشیرباز اصفهانی در سومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر کشور دو مدال طلا، دو مدال نقره و یک مدال برنز کسب کردند. به گزارش خبرنگار ایمنا، سومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر شمشیربازی کشور به میزبانی استان یزد در سه اسلحه سابر، فلوره و اپه برگزار گردید. در اسلحه فلوره در بخش انفرادی ۳۹ بازیکن از ۱۳ استان حضور داشتند که صدرا حسینی از استان اصفهان به مقام نخست دست یافت، عرفان جعفرزاده از استان اصفهان نایب قهرمان شد و محمد صادق سجاد پور و آراد ترشیزیان هر دو از استان خراسان رضوی به مقام سوم رسیدند. در بخش تیمی استان اصفهان قهرمان شد، استان خراسان رضوی نایب قهرمان شد و استان کرمانشاه و استان یزد مشترکا سوم شدند....
دختران شمشیرباز استان اصفهان، هشت مدال رنگارنگ در سومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر به دست آوردند. به گزارش خبرنگار ایمنا، سومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر شمشیربازی کشور به میزبانی استان یزد در سه اسلحه سابر، فلوره و اپه برگزار شد. در اسلحه سابر در بخش انفرادی نرگس چترایی از استان اصفهان به مقام نخست دست یافت، هستی منصوری از استان یزد دوم شد و تیوا احمدنژاد از استان آذربایجانغربی و ترنم محسنی از استان گیلان، بهطورمشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند. در بخش تیمی استان آذربایجانغربی اول شد، استان یزد نایب قهرمان شد و استان اصفهان و استان گیلان هر دو در جایگاه سوم قرار گرفتند. در اسلحه فلوره در بخش انفرادی زهرا کارگر از استان یزد اول...
دختران شمشیرباز استان اصفهان هشت مدال رنگارنگ در سومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر به دست آوردند. به گزارش خبرنگار ایمنا، سومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر شمشیربازی کشور به میزبانی استان یزد در سه اسلحه سابر، فلوره و اپه برگزار گردید. در اسلحه سابر در بخش انفرادی نرگس چترایی از استان اصفهان به مقام نخست دست یافت، هستی منصوری از استان یزد دوم شد و تیوا احمدنژاد از استان آذربایجان غربی و ترنم محسنی از استان گیلان مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند. در بخش تیمی استان آذربایجان غربی اول شد، استان یزد نایب قهرمان شد و استان اصفهان و استان گیلان هر دو در جایگاه سوم قرار گرفتند. در اسلحه فلوره در بخش انفرادی زهرا کارگر از استان...
رضا پاشانجاتی رئیس هیات شطرنج خراسان رضوی گفت: در این مسابقات شطرنجبازانی از ایران، مسابقات بینالمللی شطرنج در مشهد پایان یافت لبنان، عراق، ارمنستان، اتریش، افغانستان و پرتغال از ۲۸ شهریور تا امروز با هم رقابت کردند. او افزود: در این مسابقات در بخش استاندارد، مهدی نیکوکار از ایلام اول شد، محمد ملک زاده از کرمانشاه مقام دوم را کسب کرد و سبحان زحمتی از خراسان رضوی بر سکوی سوم ایستاد. رئیس هیات شطرنج خراسان رضوی ادامه داد: رابرت کریسل از کشور اتریش و امیرحسین آروان از لرستان نیز مقام چهارم و پنجم را بدست آوردند. پاشانجاتی بیان کرد: در بخش سریع نیز امیررضا رضوی از نیشابور، آرتور قاراجوزیان از ارمنستان و محمدمهدی هجرتی از بجنورد اول تا سوم شدند،...
ایسنا/آذربایجان غربی دومین دوره مسابقات آزاد گلف شمالغرب کشور با حضور گلفرهای ۵ استان کشور در ارومیه با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. در این رقابت که در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد، در بخش آقایان با حضور بیش از ۲۰ گلفر، عنوان نخست به «حامد دعوتی» از آذربایجانشرقی رسید و «اسماعیل فریدونی» از استان لرستان و «جواد کشاورز» از آذربایجانشرقی عنوانهای دوم و سوم را کسب کردند در بخش بانوان هم و بعد از رقابت ۱۲ گلفر، «گیتا علیزاده» گلفر از آذربایجانشرقی مقام اول را کسب و «میترا معزز» گلفر از آذربایجانغربی مقام دوم و «مریم داداشی» از مازندران به عنوان سومی بسنده کرد. به نفرات برتر هر دو بخش حکم قهرمانی ، مدال ،...
به گزارش ایرنا، زوز شنبه در آیینی از سوی مسئولان شهرستان بهمئی از قاسم شعبانی افسر برتر رقابت های ارتش های جهان تجلیل شد. سومین دوره مسابقات دانشجویان دانشگاههای افسری ارتشهای جهان (سیزم) در هفت رشته ورزشی شنا، والیبال، پنجگانه نظامی، جهتیابی، دوومیدانی، تیراندازی و بایاتلون تابستانی (دوگانه) در کشور روسیه برگزار شد. در این پیکارها «قاسم شعبانی» موفق شد در بخش موانع مقام اول، بخش زرهی مقام دوم، بخش بقا مقام سوم و در بخش انفرادی هم عنوان بهترین تیرانداز را به دست آورد. در این دوره از رقابت ها ، قاسم شعبانی در مسابقات تیراندازی با کلاشینکف در کشور روسیه، برای استان افتخار آفرینی کرده است.در رقابت تک تیراندازی، ۶ تیم برتر از روسیه، چین، ونزولا، تاجیکستان، گینه...